Spot
Kupie g4 w dobrej cenie
29.05.2026#14867
"Kupię urse lub oxve"
"Kupię złotą oxve"
"Kupię aeroxa kat. Am"
"Siemka, skupię złoto platynę kamienie szlachetne itd - odzywać się w kom to do was zawitam a tak poza to lubie smalec - jest mniam ;) zauważ to"
"Kupię kompa do 2.5k-3k (sam komputer) aby wyglądał spoko no i żeby chodził spoko do gta 6 na przyszłość a teraz to tak cs gta 5 forza 5,6"
"Kto w mc robi ładne paznokcie w dobrej cenie"
Komentarze anonimowe