Spot
Jest ktoś Borki Sołdy i okolice żeby powychodzić rocznik 010-09 Nie znam nikogo a przesiaduje w wakacje
2h temu#15213
"siema chciałby ktos o stylu alt itp spotoac sie jutro schodkach obok galerii jakos okolo godziny 9?? tak najlepiej powyzej 010 rocznika i piszcie w kom odezwe sie pozdro"
"szukam ziomka/ow do pojezdzenia pogadania itp po sdlc i okolice autami"
"Chce się poznać ktoś żeby powychodzic kto nie patrzy za bardzo na wygląd pls 012-010 (ja dziewczyna 012)"
"Szukam chłopaka który chce się poznać ma od 19 do 23 lat z okolic Siedlec ja rocznik 06"
"siema chetnie zakoleguje sie z kims kto ma wyróżniający sie styl, powyzej rocznika 2010 ( ja chlopak 09) piszcie w kom a ja sie odezwe☺️"
"siema ktos 08 chcialby sie poznac aby powychodzic z innymi na jakies piwko albo zeby sobie poswirowac autem cos"
Komentarze anonimowe