Spot
Ktos jedzie di grecji 2 termin grześkowicz?
2h temu#15221
"Ktos grześkowicz grecja 2 termin??"
"hej, chciałby się ktoś poznać kto jedzie 16lipca na kolonie nad morze ośrodek korona w mikoszewie ?"
"jedzie ktoś w niedziele na skolima do Skórca i mozna sie z nim zabrać?"
"jedzie ktoś do lloret z halli bo robimy grupę!!"
"Halla włochy jedzie jakis ziomek i chce sie poznac?"
"jedzie ktoś na summer festival do Łodzi i chce się poznać"
Komentarze anonimowe