Spot
Oglądasz mundial i uważasz, że komentatorzy nie dowożą? Wpadnij do nas! Zapraszamy na profil @redakcja.kickoff
1h temu#15241
"A.Kulik czy nie uważasz że pisanie z tak dużą ilością chłopków mając swojego to nie zdrada?"
"chłopak który jechał dzis (04.12.25) autobusem 7 wsiadales chyba o 14.28 spod św Stanisława i jak wysiadalismy na przystanku Łukowska Żwirowa mnie przepusciles ja wysiadalam ostatnia mialam rozowa bluze chcesz podac ig? mega fajny sie wydawales"
"Hej chce się poznać jakiś chłopak 08 lub 07?"
"Pozdro dla chłopaków którzy stali obok Yamahy mt naprzeciwko galerii (19.06)"
"Ma ktoś na sprzedaż jakąś urse lub oxve? Tanio"
"Hej polecacie jakiegoś dj na 18 urodziny?"
Komentarze anonimowe