Spot
Ozga nie kłam ze nie z kako nie stać cię na oryginalne
2h temu#15252
"Sprzedam solo 3 dorzucam w zestawie pudełko oryginalne i paragon cena 250 do nego"
"Jak chodzi o tego chłopaka to to było 07.10 popytajcie się znajomych jak go znacie to oznaczcie go plis"
"Alicja K ekonom 1 zajeta?"
"melanż się kręci ktoś wpada? pisać. korni_oficjalnie"
"Ma ktoś do sprzedania podręcznik od rozszerzone Lo ? 1 k"
"Jest ktoś w stanie powiedzieć z kierunku biol chem ile trzeba mieć pkt miejwiecej żeby się dostać?"
Komentarze anonimowe