Spot
Poznam się z kimś. Chlopak 07, chętnie umowie się na bieganie i ogl wyjście na miasto)
1h temu#15257
"Naprawiam gitary chętnie i po taniości. Zapraszam Ig- gitarzysta.chudytwarog"
"16.03 kolo 13 w autobusie (L11) byl taki chlopak brunet z plecakiem nike ( who are you?)"
"Zna ktokolwiek Kacpra grzankowskiego albo wie czy chlopak jeszcze zyje? Jezeli ta to prosilabym o zgloszenie sie bo mam wazna sprawe"
"Paulina sketch 7 grudnia dzieki za caluska odezwij sie to ze masz chlopaka nic nie znaczy ze mna nie bedziesz musiala robic nic????"
"Szukam chlopaka ktory byl z chb dwoma tez kolegami na fnafie 2 o 20.30 w kinie helios. Miales czerowno czarna bluze z czerwonym kapturem i z jakims napisem i ciemne/czarne wlosy odezwij sie plsss bo mialam podejsc po ig ale nie widzialam cie po filmie!!!"
"chce ktos pobiegac razem? chlopak pisze"
Komentarze anonimowe