Spot
23.06 ziomki co jechali na skuterach około 24 obok żwirowni można z wami pojeździć
2h temu#15266
"Wie ktoś co robią na żwirowni 5?"
"Szukam dwóch chłopaków na motorach którzy siedzieli w altance nad bereza o około 17:50"
"Pozdro dla małolatów co sobie nawijali na żwirowni 5 maja dobry freestyle trzymajcie tak dalej ????"
"Dziękujemy pewnemu chłopakowi za uratowanie piłki która wpadła nam do wody na żwirowni (02.05)"
"szukam chętnych osób do siatkówki na wakacje na żwirowni"
"kto 27 marca około 18 był na skwerku i zabrał razke (watermelon ice)i pytał się o ig"
Komentarze anonimowe