spotted.siedlce

Spot

Witam szukam jakiejś pracy na dwa tygodnie bo szefowa pojechała na urlop kto coś ?

2h temu#15268
Przewiń w dół

Podobne z okolicy

"Szukam dwoch dziewczyn ktore jechały nad zalewem na pomarańczowym rowerze elektrycznym chyba była to środa albo wtorek odezwijcie się błagam"

15h temu Czytaj

"szukam dziewczyny byłaś na komunii w Wiśniewiance 31 Maja Ciemne włosy byłaś w czarnym garniturze przy ostatnim stole siedziałas niebieski iphone odezwij sie pod postem"

22.06.2026 Czytaj
Sponsorowane

"Siemanko szukam dziewczyny blondynki co dziś na white przyszła prawie pod scenę na środku i patrzyłaś bica oczko też puściłaś i nie było jak za bardzo kontaktu wziąć więc liczę że tu się uda znaleść ????"

21.06.2026 Czytaj

"Siema! Szukamy wokalisty/wokalistki oraz perkusisty/perkusistki do zespołu z okolic Łukowa. Gramy głównie thrash/heavy metal — przede wszystkim Metallicę i Megadeth, ale w planach mamy też tworzenie własnych numerów. Aktualnie regularnie gramy próby i chcemy zacząć koncertować, więc szukamy osób zaangażowanych, które chcą rozwijać się razem z zespołem. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, ale fajnie, jeśli masz już za sobą chociaż pierwsze próby, granie lub śpiewanie. Własny sprzęt będzie dużym plusem. Jeśli czujesz ten klimat albo znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany, odezwij się w komentarzu."

20.06.2026 Czytaj

"Siema! Szukamy wokalisty/wokalistki oraz perkusisty/perkusistki do zespołu z okolic Łukowa. Gramy głównie thrash/heavy metal — przede wszystkim Metallicę i Megadeth, ale w planach mamy też tworzenie własnych numerów. Aktualnie regularnie gramy próby i chcemy zacząć koncertować, więc szukamy osób zaangażowanych, które chcą rozwijać się razem z zespołem. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, ale fajnie, jeśli masz już za sobą chociaż pierwsze próby, granie lub śpiewanie. Własny sprzęt będzie dużym plusem. Jeśli czujesz ten klimat albo znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany, odezwij się w komentarzu."

20.06.2026 Czytaj

"Siema! Szukamy wokalisty/wokalistki oraz perkusisty/perkusistki do zespołu z okolic Łukowa. Gramy głównie thrash/heavy metal — przede wszystkim Metallicę i Megadeth, ale w planach mamy też tworzenie własnych numerów. Aktualnie regularnie gramy próby i chcemy zacząć koncertować, więc szukamy osób zaangażowanych, które chcą rozwijać się razem z zespołem. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, ale fajnie, jeśli masz już za sobą chociaż pierwsze próby, granie lub śpiewanie. Własny sprzęt będzie dużym plusem. Jeśli czujesz ten klimat albo znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany, odezwij się w komentarzu."

20.06.2026 Czytaj
Napisz komentarz...

Komentarze anonimowe