Spot
Idzie ktoś na biol chem ang do Prusa i chce się poznać? (Dziewczyna)
2h temu#15271
"cześć chce się może jakaś miła kobieta zapoznać? (chłopak 08)"
"Chce ktoś sie poznać przed szkołą do internatu (jestem spoza miasta piszcze w kom) :>"
"Kto idzie na technik weterynarii z behawiorystyką do Rolnika??"
"idzie ktoś technik stylista budowlanka?"
"chce się ktoś poznać i jechać do łodzi summer festiwal"
"jedzie ktoś na summer festival do Łodzi i chce się poznać i razem zabrać"
Komentarze anonimowe