spotted.siedlce

Spot

szukam dwóch dziewczyn które ok 2/3 tygodnie temu (nie pamiętam dokładnej daty ale było to wtedy gdy messenger przestał działać) gdy siedziałam z koleżanką na ławce około godziny 15 na ulicy 3 maja podeszłyście do nas i zapytałyście sie czy dziala na mess jedna z was była blondynką miała czarną bluze z kapturem i doklejone rzęsy pamiętam że miałaś na imie chyba oliwka druga miała czarne włosy i kolczyk w nosie mówiłyście że ksiądz na religi wam manifestował że social media przestaną działac odezwijcie sie w kom

2h temu#15278
Przewiń w dół

Podobne z okolicy

Napisz komentarz...

Komentarze anonimowe