Spot
tworzy ktoś grupę na messie/insagramie do wychodzenia
2h temu#15280
"Ludzie robimy grupę na wakacje piszcie w kom!!"
"Chce ktos stworzyć grupke do wychodzenia na wakacje by cos ciekawego porobic?? 2008-2010"
"Ogólnie chce zrobić grupę na wakacje i jak ktoś chętny to w kom piszcie ????"
"siema, szukam kogos z kim mogłabym się poznać do wychodzenia razem i ogólnie do spotykania się, dziewczyna 07????"
"dzie ktoś do UWS Siedlce na bezpieczeństwo narodowe zaocznie na 1 rok? Jeżeli tak zgłoś się w kom, dodamy cię na grupe"
"Hej! Czy ktoś jest w klasie IIIC w liceum zaocznym w ckziu? Jeżeli tak piszcie w kom lub na pv xnikalaviex moge zrobić grupę klasową"
Komentarze anonimowe