Spot
ktoś składał na 1 wybór do krolowki na biol chem mat
3h temu#15282
"ktoś na pierwszy wybór katolik profil humanistyczno-psychologiczny?"
"Wojtek Ś z houbli z królówki to hociak i kot"
"Kto idzie na mat fiz z ang albo mat fiz z inf do Królówki albo do Prusa?"
"Kto idzie na matgeo do krolowki?"
"Czy do dwujęzycznej trzeba zdawac testy jeśli dałem na 3 wybór?"
"Idzie ktoś na mat-fiz z ang do Królówki albo do Prusa?"
Komentarze anonimowe