Spot
eloo, chce się ktoś poznać? zrobić jakąś grupkę do wychodzenia na wakacje czy cos, rocznik 08/09??
1h temu#15285
"Chce się poznać jakaś dziewczyna 08-010 z chłopakiem 08 ???"
"jakas dziewczyna 07/08 chce sie poznac? pisze chlopak 07"
"Idzie ktoś na biol chem ang do Prusa i chce się poznać? (Dziewczyna)"
"Ktoś jedzie do Bułgarii Hotel Allegra-Złote Piaski 31.07-09.08.2026 z Trans-Bus pls jak ktoś jedzie to niech cię zgłosi żeby się poznać nie mam z kim tam być????????"
"chce sie poznac jakas dziewczyna? pisze dziewczyna 09"
"cześć chce się może jakaś miła kobieta zapoznać? (chłopak 08)"
Komentarze anonimowe