Spot
Chcę jutro jakaś dziewczyna pochodzić po mieście? ( chłopak 08)
2h temu#15289
"Chce się poznać jakaś dziewczyna 08-010 z chłopakiem 08 ???"
"eloo, chce się ktoś poznać? zrobić jakąś grupkę do wychodzenia na wakacje czy cos, rocznik 08/09??"
"jakas dziewczyna 07/08 chce sie poznac? pisze chlopak 07"
"Wie ktoś co to za dziewczyna pracuje w housie? Czarne włosy mini bang, kropki eyelinerem przy oczach"
"Idzie ktoś na biol chem ang do Prusa i chce się poznać? (Dziewczyna)"
"hejka szukam jakiejs fajnej osoby do poznania się :)) dziewczyna 010"
Komentarze anonimowe