Spot
Idzie ktoś na matchemang do krolowki i chce się poznać?
1h temu#15309
"Chce się poznać jakaś dziewczyna 08-010 z chłopakiem 08 ???"
"eloo, chce się ktoś poznać? zrobić jakąś grupkę do wychodzenia na wakacje czy cos, rocznik 08/09??"
"jakas dziewczyna 07/08 chce sie poznac? pisze chlopak 07"
"ktoś składał na 1 wybór do krolowki na biol chem mat"
"Ktoś idzie na technik cyberbezpieczeństwa do elektryka?"
"Idzie ktoś na biol chem ang do Prusa i chce się poznać? (Dziewczyna)"
Komentarze anonimowe