spotted.siedlce

Spot

Chłopak który wychodził z maka o 18 45 (25.06) w białej bluzce i czarno białym plecaku czarne spodenki brunet lekka brodka i szedłeś z kolegą blondynem odezwij się pls bo nie chciało mi się do ciebie iść

1h temu#15318
Przewiń w dół

Podobne z okolicy

Napisz komentarz...

Komentarze anonimowe