"jedzie ktoś na summer festival do Łodzi i chce się poznać i razem zabrać"
"Siema! Szukamy wokalisty/wokalistki oraz perkusisty/perkusistki do zespołu z okolic Łukowa. Gramy głównie thrash/heavy metal — przede wszystkim Metallicę i Megadeth, ale w planach mamy też tworzenie własnych numerów. Aktualnie regularnie gramy próby i chcemy zacząć koncertować, więc szukamy osób zaangażowanych, które chcą rozwijać się razem z zespołem. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, ale fajnie, jeśli masz już za sobą chociaż pierwsze próby, granie lub śpiewanie. Własny sprzęt będzie dużym plusem. Jeśli czujesz ten klimat albo znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany, odezwij się w komentarzu."
"Siema! Szukamy wokalisty/wokalistki oraz perkusisty/perkusistki do zespołu z okolic Łukowa. Gramy głównie thrash/heavy metal — przede wszystkim Metallicę i Megadeth, ale w planach mamy też tworzenie własnych numerów. Aktualnie regularnie gramy próby i chcemy zacząć koncertować, więc szukamy osób zaangażowanych, które chcą rozwijać się razem z zespołem. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, ale fajnie, jeśli masz już za sobą chociaż pierwsze próby, granie lub śpiewanie. Własny sprzęt będzie dużym plusem. Jeśli czujesz ten klimat albo znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany, odezwij się w komentarzu."
"Siema! Szukamy wokalisty/wokalistki oraz perkusisty/perkusistki do zespołu z okolic Łukowa. Gramy głównie thrash/heavy metal — przede wszystkim Metallicę i Megadeth, ale w planach mamy też tworzenie własnych numerów. Aktualnie regularnie gramy próby i chcemy zacząć koncertować, więc szukamy osób zaangażowanych, które chcą rozwijać się razem z zespołem. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, ale fajnie, jeśli masz już za sobą chociaż pierwsze próby, granie lub śpiewanie. Własny sprzęt będzie dużym plusem. Jeśli czujesz ten klimat albo znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany, odezwij się w komentarzu."
"Hej ogólnie ja nie z Siedlec ale szukam dla przyjaciela dziewczyny bo jest dobrym ziomem i myślę że zasluguje na miłość , ogólnie to on 16 lat ma i jest Punkiem więc ten post jest w stronę Punków. Dawid ma dobre serce i poczucie humoru, gra na gitarze elektrycznej, słucha wielu zespołów punkowych takich jak Thebill czy defekt muzgó, bardzo fajnie sie z nim gada, nie da się nie zgodzić z tym że jest duszą towarzystwa, jest tolerancyjny i mega miły i no wsm Ma około 180 wzrostu więc myślę że na spokojnie dosięgnie chipsów z górnej półki więc jakby kurde pankówy nie zastanawiajcie się tylko napiszcie w komentarzu,,2137” pogadamy chwilę i przekaże jego ig ????????????"
"siema chciałby ktos o stylu alt itp spotoac sie jutro schodkach obok galerii jakos okolo godziny 9?? tak najlepiej powyzej 010 rocznika i piszcie w kom odezwe sie pozdro"
Komentarze anonimowe