Spot
chce się poznać jakaś dziewczyna 09-10. pisze chłopak 09
1h temu#15335
"idzie ktos na ekonomiste i chce sie poznac?"
"Poznam koleżankę 04 piszę dziewczyna 04????"
"Idzie ktoś na matchemang do krolowki i chce się poznać?"
"Chce się poznać ktoś, kto naprawdę chce się poznać. (Ja chłopak 010) Pisać w kom, będę pisać pv"
"Chcę jutro jakaś dziewczyna pochodzić po mieście? ( chłopak 08)"
"Chce się poznać jakaś dziewczyna 08-010 z chłopakiem 08 ???"
Komentarze anonimowe