spotted.siedlce

Spot

Uwaga!! Na moście garwolińskim jeździ na czarnym rowerze z czarnym kaskiem 12-15-letni dzieciak i łapie dziewczyny za d**e. Radzę uważać mu następnym razem jak znów będzie przejeżdzał.

3h temu#15337
Przewiń w dół

Podobne z okolicy

"szukam dziewczyny byłaś na komunii w Wiśniewiance 31 Maja Ciemne włosy byłaś w czarnym garniturze przy ostatnim stole siedziałas niebieski iphone odezwij sie pod postem"

22.06.2026 Czytaj

"Cześć, nazywam się Karolina i szukam Bartka może ktoś go zna i pomoże mi do niego dotrzeć albo go oznaczy. Prawdopodobnie mieszka lub mieszkał w StarejWsi koło Siedlec. Z tego co pamiętam, ma brata Kamila. Często jeździłeś do babci i dziadka, dużo wtedy rozmawialiśmy. Do dziś pamiętam, jak śmiałam się, że zbierasz im patyki do domu, bo zawsze byłeś bardzo pracowity. Jeśli dobrze kojarzę, Twoja mama prowadziła restaurację i nagrywaliście reklamy na TikToka, chyba w klimacie włoskim, ale mogę się mylić. Mieliśmy świetny kontakt około 5–6 lat temu, niestety byłam wtedy niedojrzała i z czasem postanowiłeś zerwać kontakt. Dziś chciałabym po prostu odnowić kontakt albo wyjaśnić kilka spraw. Pamiętam też, że kiedy byłeś u dziadków, dużo pisaliśmy i rozmawialiśmy, a oni zauważyli, że ktoś jest dla Ciebie ważny i zaczęli Cię o to wypytywać. To było bardzo miłe wspomnienie. Jeśli to czytasz i mnie pamiętasz, będzie mi bardzo miło, jeśli się odezwiesz. A jeśli ktoś zna Bartka, ma do niego kontakt lub może go oznaczyć w komentarzu, będę bardzo wdzięczna. ❤️ 727457844-wrzucam mój numer bo za dawnych czasów nie miał ig nie wiem jak jest teraz."

14.06.2026 Czytaj
Sponsorowane

"Pozdrawiam chłopaków z srebrnego audi przepuściliście nas najpierw, a potem staliście za nami przy Hetmanie my wyjechałyśmy w stronę ronda Marii Skłodowskiej i wy za nami i potem do ronda przy MC w Iganiach i ogólnie to mrugaliście nam światłami cały czas i któryś z was wystawił rękę i jeden był w czapce z daszkiem a my byłyśmy w czarnym oplu (03.06 to było gdzieś przed 21)"

03.06.2026 Czytaj

"Siemka szukam dziewczyny którą widziałem na ulicy sokołowskiej w niedzielę 31.05 o godzinie 10.30 Byłaś ubrana na czarno miałaś czarne włosy stałaś na pasach hulajnogą ja jechałem czarnym BMW patrzyliśmy się na siebie niestety nie miałem jak zagadać ani zawrócić odezwij się ????"

31.05.2026 Czytaj

"Szukam chłopaka który ok. 20.10 jeździłes na czarnym crossie, miałeś czarny kask, szare spodnie i czarną bluzę. Widizlam cie dwa razy jak ptzyjezdzles przy zoologicznym naprzeciwko elektrowni. Jak można to napisz ig w com"

22.05.2026 Czytaj

"Jakieś dziewczyny chętne pojeździć wieczorem na dwa samochody?"

21.05.2026 Czytaj
Napisz komentarz...

Komentarze anonimowe