Spot
Chce się poznać jakaś dziewczyna pisze chłopak 06
2h temu#15340
"Kto idzie biol-chem-mat do Prusa i chce się poznać??"
"chce się poznać jakaś dziewczyna 09-10. pisze chłopak 09"
"Jakaś wlw chce się poznać?"
"Chce się poznać jakaś dziewczyna z chłopem 010"
"Dziewczyna czarne włosy i czarna sukienka która w piątek(26.06) wsiadła do 12 przy galerii około 11.25 i siedziała obok starszego pana odezwij się"
"Chce ktoś się poznać i się pospotykać? Chłopak 010"
Komentarze anonimowe