Spot
ej baba od chemii z lo odchodzi czy nie bo nie sluchalem
2h temu#15341
"Dyniola czemu odchodzisz ????"
"Ma ktoś jakieś dobre korki z chemii? 1 klasa rozszerzenie"
"Poleca ktoś lub zna jakiegoś korepetytora od matmy/chemii może być online lub face to face w mc lub białej "
"Wie ktoś może czy gdzieś w okolicy jest BiolPol? Chcę rozszerzać Biologie ale nie umiem Chemii"
"jak się nazywa ziomek co w lo na otwartych podchodził do wszystki z jakimś kontem o świeczkach ??"
"Nie polecam szukać praktyk w Da Grasso szefostwo podchodzi w ogóle bez szacunku i obrabiają każdemu d**** mają swoich ulubionych pracowników a inni gorsi."
Komentarze anonimowe