Spot
Dziewczyna ktorej dalem kwiata 26.06 w parku odezwij sie
1h temu#15342
"Chce ktoś wychodzić okolice szach/sitna najlepiej dziewczyna"
"Co to za dziewczyna jeździ na czarnym motorze i ma rogi na kasku?"
"Chce się poznać jakaś dziewczyna 010/011? Chłopak 011"
"Chcę się poznać jakiś chłopak 011-012 dziewczyna 012"
"Ale wioche robicie na parku"
"Bachory z parku szanujcie gdzie siedzicie a nie wszedzie syf robicie i piszecie po lawkach"
Komentarze anonimowe