Spot
szukam osoby obojętnie chłopak czy dzirwczyna zeby tazem spierdolic mam trcohe poważna sytuacje więcej pv jak coś to piszcie kom
2h temu#15348
"Chce się poznać jakaś dziewczyna pisze chłopak 06"
"chce się poznać jakaś dziewczyna 09-10. pisze chłopak 09"
"Chce ktoś się poznać i się pospotykać? Chłopak 010"
"szukam dwoch kolezanek ktore poznalismy na beforze w niedziele. maje i julke bylismy razem od poczatku do samego konca (daliscie mi powerbanka)"
"Chce sie poznać jakaś dziewczyna albo chłopak albo chce mnie przyjąć jakaś grupka do wychodzenia pisze dziewczyna 011 jak chcecie to dodajcie mnie to moje fake kontobo nie chce tu pisać swojego prawdziwego wikaq_28 prof z misiem"
"Chłopak który wychodził z maka o 18 45 (25.06) w białej bluzce i czarno białym plecaku czarne spodenki brunet lekka brodka i szedłeś z kolegą blondynem odezwij się pls bo nie chciało mi się do ciebie iść"
Komentarze anonimowe