spotted.siedlce

Spot

26.06 nad Zalewem około godziny 18:50 trójka chłopaków zaczepiła trójkę dziewczyn, krzycząc czy nie chcemy pół litra. Kacper fajnie było cię poznać ????

1h temu#15364
Przewiń w dół

Podobne z okolicy

"Dziewczyna czarne włosy i czarna sukienka która w piątek(26.06) wsiadła do 12 przy galerii około 11.25 i siedziała obok starszego pana odezwij się"

26.06.2026 Czytaj

"szukam dwóch dziewczyn które ok 2/3 tygodnie temu (nie pamiętam dokładnej daty ale było to wtedy gdy messenger przestał działać) gdy siedziałam z koleżanką na ławce około godziny 15 na ulicy 3 maja podeszłyście do nas i zapytałyście sie czy dziala na mess jedna z was była blondynką miała czarną bluze z kapturem i doklejone rzęsy pamiętam że miałaś na imie chyba oliwka druga miała czarne włosy i kolczyk w nosie mówiłyście że ksiądz na religi wam manifestował że social media przestaną działac odezwijcie sie w kom"

24.06.2026 Czytaj
Sponsorowane

"szukam dziewczyny która 23.06 około 19 była w gs, masz ciemne włosy i miałaś czarny top siedziałaś na stołach tam na środku pomiędzy stołami a sklepami byłaś z grupą koleżanek"

24.06.2026 Czytaj

"Szukam dwoch dziewczyn ktore jechały nad zalewem na pomarańczowym rowerze elektrycznym chyba była to środa albo wtorek odezwijcie się błagam"

23.06.2026 Czytaj

"Hej ogólnie ja nie z Siedlec ale szukam dla przyjaciela dziewczyny bo jest dobrym ziomem i myślę że zasluguje na miłość , ogólnie to on 16 lat ma i jest Punkiem więc ten post jest w stronę Punków. Dawid ma dobre serce i poczucie humoru, gra na gitarze elektrycznej, słucha wielu zespołów punkowych takich jak Thebill czy defekt muzgó, bardzo fajnie sie z nim gada, nie da się nie zgodzić z tym że jest duszą towarzystwa, jest tolerancyjny i mega miły i no wsm Ma około 180 wzrostu więc myślę że na spokojnie dosięgnie chipsów z górnej półki więc jakby kurde pankówy nie zastanawiajcie się tylko napiszcie w komentarzu,,2137” pogadamy chwilę i przekaże jego ig ????????????"

19.06.2026 Czytaj

"siema chciałby ktos o stylu alt itp spotoac sie jutro schodkach obok galerii jakos okolo godziny 9?? tak najlepiej powyzej 010 rocznika i piszcie w kom odezwe sie pozdro"

16.06.2026 Czytaj
Napisz komentarz...

Komentarze anonimowe