Spot
Heja! Uczę się robić paznokcie i poszukuje paru modelek, które za symboliczną cenę pozwolą mi się rozwijać i chcą mieć fajnie pazurki na lato! Kontakt w kom <3
2h temu#15368
"Dziewczyna ktorej dalem kwiata 26.06 w parku odezwij sie"
"Gdzie moge zrobic paznokcie 16 lat?"
"gdzie najlepiej robic sobie teraz kolczyki??"
"Ale wioche robicie na parku"
"Bachory z parku szanujcie gdzie siedzicie a nie wszedzie syf robicie i piszecie po lawkach"
"Pozdrawiam Kubę ktorego podwiozlem stopem o 2 w nocy, mam nadzieje ze udalo ci sie wrocic do domu xdd"
Komentarze anonimowe