Spot
chce sie ktos poznac?? (pisze dziewczyna 011)
4h temu#15369
"chce się ktoś poznać pisze dziewczyna 08"
"26.06 nad Zalewem około godziny 18:50 trójka chłopaków zaczepiła trójkę dziewczyn, krzycząc czy nie chcemy pół litra. Kacper fajnie było cię poznać ????"
"Jakaś dziewczyna 07-09 chce się poznać?"
"Chcę się poznać jakaś miła dziewczyna 09,010? Piszę chłopak 09"
"Chce się poznać jakiś chłopak pisze dziewczyna 09"
"Chce się poznać jakąś osóbka 012-010 która nie patrzy za bardzo na wygląd zeby powychodzic w wakacje (dziewczyna 012)"
Komentarze anonimowe