spotted.siedlce

Spot

Ogólnie szukam typa który grał na koczowisku z parafii w Suchzebrach.
Miałeś chyba jasne włosy i pamiętam że miałeś nr. 13 na koszulce tez szles po legitke żeby chyba udowodnić że jesteś 011? (chyba 011 ale o tym rozmawialiście że masz jeszcze 14 lat i chyba we wrześniu 15)
Potem miałeś szarą koszulke i czarne krótkie spodenki. Ogólnie jak patrzyłam na stronie parafii na jednym ze zdjęciu w bramce byłeś obok bramkarza. (ogólnie chciałam zaglądać ale cały czas z kolegami byłeś więc się bałam)
Napisz Ig w com (jak ktoś go zna to może napisać?)

4h temu#15371
Przewiń w dół

Podobne z okolicy

Napisz komentarz...

Komentarze anonimowe