spotted.siedlce

Spot

hej szukam osób do wychodzenia na wakacje najlepiej roczniki 010-06

4h temu#15375
Przewiń w dół

Podobne z okolicy

"Ogólnie szukam typa który grał na koczowisku z parafii w Suchzebrach. Miałeś chyba jasne włosy i pamiętam że miałeś nr. 13 na koszulce tez szles po legitke żeby chyba udowodnić że jesteś 011? (chyba 011 ale o tym rozmawialiście że masz jeszcze 14 lat i chyba we wrześniu 15) Potem miałeś szarą koszulke i czarne krótkie spodenki. Ogólnie jak patrzyłam na stronie parafii na jednym ze zdjęciu w bramce byłeś obok bramkarza. (ogólnie chciałam zaglądać ale cały czas z kolegami byłeś więc się bałam) Napisz Ig w com (jak ktoś go zna to może napisać?)"

4h temu Czytaj

"Szukam dwóch dziewczyn które wczoraj (26.06) jechały czarnym camaro przy Zalewie fajne jesteście odezwijcie się"

11h temu Czytaj
Sponsorowane

"Chce się poznać jakąś osóbka 012-010 która nie patrzy za bardzo na wygląd zeby powychodzic w wakacje (dziewczyna 012)"

26.06.2026 Czytaj

"szukam osoby obojętnie chłopak czy dzirwczyna zeby tazem spierdolic mam trcohe poważna sytuacje więcej pv jak coś to piszcie kom"

26.06.2026 Czytaj

"szukam dwoch kolezanek ktore poznalismy na beforze w niedziele. maje i julke bylismy razem od poczatku do samego konca (daliscie mi powerbanka)"

25.06.2026 Czytaj

"Chce sie poznać jakaś dziewczyna albo chłopak albo chce mnie przyjąć jakaś grupka do wychodzenia pisze dziewczyna 011 jak chcecie to dodajcie mnie to moje fake kontobo nie chce tu pisać swojego prawdziwego wikaq_28 prof z misiem"

25.06.2026 Czytaj
Napisz komentarz...

Komentarze anonimowe