Spot
Jakaś egirl albo softalt chce się poznać?
2h temu#15380
"chce się ktoś poznać pisze dziewczyna 08"
"chce sie ktos poznac?? (pisze dziewczyna 011)"
"26.06 nad Zalewem około godziny 18:50 trójka chłopaków zaczepiła trójkę dziewczyn, krzycząc czy nie chcemy pół litra. Kacper fajnie było cię poznać ????"
"Jakaś dziewczyna 07-09 chce się poznać?"
"Chcę się poznać jakaś miła dziewczyna 09,010? Piszę chłopak 09"
"Chce się poznać jakiś chłopak pisze dziewczyna 09"
Komentarze anonimowe