Spot
chce sie ktos poznac i powychodzic w wakacje z rocznikow 09-011 pisza osoby 010-011
1h temu#15387
"hej szukam osób do wychodzenia na wakacje najlepiej roczniki 010-06"
"chce się ktoś poznać pisze dziewczyna 08"
"chce sie ktos poznac?? (pisze dziewczyna 011)"
"26.06 nad Zalewem około godziny 18:50 trójka chłopaków zaczepiła trójkę dziewczyn, krzycząc czy nie chcemy pół litra. Kacper fajnie było cię poznać ????"
"Jakaś dziewczyna 07-09 chce się poznać?"
"Chcę się poznać jakaś miła dziewczyna 09,010? Piszę chłopak 09"
Komentarze anonimowe