Spot
chce sie poznac ktos ze mna i moja przyjaciolka? 011-08
5h temu#15388
"chce sie ktos poznac i powychodzic w wakacje z rocznikow 09-011 pisza osoby 010-011"
"Chcę sie ktos poznac do wychodzenia lub o tak o? Pisze dziewczyna 011 piszcie na koziolowskax35"
"jakaś dziewczyna 07/08 chce sie poznac? Chlopak 07"
"Jakaś egirl albo softalt chce się poznać?"
"chce sie jakąś dziewczyna poznac z dziewczyna 09? pisac @v.zzzz.z"
"chce się poznać jakaś dziewczyna 05+ poznac się pojeździć nad rzeczkę czy cos..."
Komentarze anonimowe