Spot
a co to się stało że jakiś nn już nie jest z kulą
2h temu#15391
"szuka ktos do zbiorow jakis?"
"Chcę się poznać jakiś chłopak 011-012 dziewczyna 012"
"Jakiś chopak chce sje poznać ??? ( mam dużo butelek kaucyjnych )"
"jest gdzieś w mc albo okolicach jakiś opuszczony parking czy inny teren który jest utwardzony i ma większą powierzchnię ?"
"Co wy na to żeby zorganizować jakiś zlot przejażdżki hulajnóg elektrycznych takich jak Kukirin itp."
"Jest może jakiś kolega chętny dla przyjaciółki do pisania ?"
Komentarze anonimowe