Spot
Alicja K ekonom 1 zajeta?
25.09.2025#9080
"Kto idzie do ekonoma na ekonomistę ?"
"Michasia W. I ten blondyn on chyba wiktor (nie wiem xdd) z 1l w ekonomie wy jesteście razem?"
"idzie jakaś dziewczyna na logistyka do ekonomika od września i chciałaby się poznać?"
"Szukam chłopaka — blondyn w lokach, z ekonoma. Miałeś na sobie białe Shoxy, ciemno granatowe jeansy z napisami na obu nogawkach i czarną koszulkę z krzyżykiem. Widziałam cię w czwartek 14.05 odezwij się w kom."
"idzie ktoś na rachunkowość do ekonomika?"
"Idzie ktoś do Ekonoma na logistyka??"
Komentarze anonimowe